Drużynę 1 Ligi Kobiet poprowadzi Anna Talarczyk

/ / 1 Liga Kobiet
Rozgrywki 2022/23 zbliżają się wielkimi krokami, zatem nie trzymamy Was już w niepewności i odkrywamy karty nadchodzącego sezonu!
Drużynę 1 Ligi Kobiet poprowadzi ANNA TALARCZYK!
– GTK Gdynia to klub z tradycjami i dużymi możliwościami. Na pewno jest to dla mnie nowe wyzwanie i kolejne doświadczenie. Jestem świadoma tego, jakie wyzwania czekają na mnie w nowym środowisku i jestem gotowa je podjąć. Do pracy z młodymi zawodniczkami jestem nastawiona pozytywnie, bo wiem, że przez ciężką pracę na treningach będziemy wspólnie dążyć do postępów indywidualnych i drużynowych – zapowiada trenerka Anna Talarczyk.
Anna Talarczyk w dotychczasowej karierze trenerskiej, w barwach drużyny Lider Swarzędz zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski Kadetek U16 (2019 rok), złoty medal Juniorek Starszych U19K (2022 rok) oraz srebrny medal jako trener Kadry Wielkopolski na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży z rocznikiem 2006 (2020). Dodatkowo Trenerka Anna Talarczyk w 2020 roku dostała nominację na asystenta kadry Polski U14K.
W sztabie szkoleniowym nie mogło zabraknąć Tomasza Wojdyły w roli asystenta. Funkcję fizjoterapeutki niezmiennie obejmie Magda Kuśmierska.